Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 371x449x269(h)mm
€655,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 371x449x269(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€655,00 excl. btw
€792,55 incl. btw
Of €264,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HX585 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo kamervacumeermachine met hoge capaciteit is een uitstekende manier om voedsel te verpakken en te verzegelen. Of je nu voedsel voor opslag verzegelt of simpelweg gerechten marineert om unieke smaken toe te voegen, de Buffalo vacumeermachine helpt je dit snel en nauwkeurig te doen.
De machine beschikt over een handige Smart-Vac-functie, die de vacuüminstellingen automatisch aanpast aan de toegevoegde zak en inhoud. Dit voorkomt niet alleen onnodige slijtage aan de machine, maar zorgt ook elke keer voor een perfecte verzegeling zonder dat je de instellingen handmatig hoeft aan te passen. Dubbele verzegelingsdraden zorgen voor een veilige verzegeling, terwijl de instelbare verzegelingstijden je helpen het proces af te stemmen op de gebruikte zakken. Daarnaast maakt de accessoirefunctie het mogelijk te werken met externe vacuümcontainers.
Het dagelijks bedienen is moeiteloos dankzij de gebruiksvriendelijke digitale bedieningselementen met waterdichte soft-touch-knoppen en het gemakkelijk schoon te maken ontwerp. De machine is ook zeer duurzaam, dankzij de sterke RVS behuizing en het geharde glazen deksel.
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 371x449x269(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De machine beschikt over een handige Smart-Vac-functie, die de vacuüminstellingen automatisch aanpast aan de toegevoegde zak en inhoud. Dit voorkomt niet alleen onnodige slijtage aan de machine, maar zorgt ook elke keer voor een perfecte verzegeling zonder dat je de instellingen handmatig hoeft aan te passen. Dubbele verzegelingsdraden zorgen voor een veilige verzegeling, terwijl de instelbare verzegelingstijden je helpen het proces af te stemmen op de gebruikte zakken. Daarnaast maakt de accessoirefunctie het mogelijk te werken met externe vacuümcontainers.
Het dagelijks bedienen is moeiteloos dankzij de gebruiksvriendelijke digitale bedieningselementen met waterdichte soft-touch-knoppen en het gemakkelijk schoon te maken ontwerp. De machine is ook zeer duurzaam, dankzij de sterke RVS behuizing en het geharde glazen deksel.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Seallengte | 300 mm |
| Sealkamer | Ja |
| Sealtijd | 0 - 9 sec. |
| Vacumeertijd | 20 - 80 sec. |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Aansluitwaarde | 0,38 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 371 mm |
| Diepte | 449 mm |
| Hoogte | 269 mm |
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 371x449x269(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HX585 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


