Hendi Universeelmes | Rvs | Zwart | Lengte 211mm
€7,89
€5,92
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Universeelmes | Rvs | Zwart | Lengte 211mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,97 (25%)
€5,92 excl. btw
€7,16 incl. btw
Of €2,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 841617 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI universeelmes is een veelzijdig keukenmes dat perfect is voor het schillen fruit, snijden groenten of hakken kruiden. Dankzij het compacte formaat, het vlijmscherpe RVS lemmet en het comfortabele handvat is dit mes geschikt voor uiteenlopende kleine snijtaken in elke keuken.
Bestel de HENDI Universeelmes | RVS | Zwart | Lengte 211mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Universeelmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS (X50CrMoV15) |
| Lemmetlengte | 112 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 108 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 211 mm |
Bestel de HENDI Universeelmes | RVS | Zwart | Lengte 211mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 841617 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
