Hendi Universeelmes | Rvs | Zwart | Lengte 215mm
€5,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Universeelmes | Rvs | Zwart | Lengte 215mm
OP VOORRAAD
€5,89 excl. btw
€7,13 incl. btw
Of €2,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 842492 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het universeelmes HENDI is een veelzijdig keukenmes, geschikt voor een breed scala aan snijtaken. groenten tot vlees – dit mes is licht, comfortabel in gebruik en eenvoudig te hanteren. Het lemmet is vervaardigd uit hoogwaardig Duits RVS (X50CrMoV15), terwijl het zwarte handvat stevig polypropyleen is gemaakt. Een onmisbaar hulpmiddel voor zowel professionele keukens als thuisgebruik.
Bestel de HENDI Universeelmes | RVS | Zwart | Lengte 215mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Universeelmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS (X50CrMoV15) |
| Lemmetlengte | 105 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 215 mm |
Bestel de HENDI Universeelmes | RVS | Zwart | Lengte 215mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 842492 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
