Hendi Tomatensnijder | Rvs | Schijfdikte 5mm | 432x202x210(h)mm
€149,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Tomatensnijder | Rvs | Schijfdikte 5mm | 432x202x210(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€149,50 excl. btw
€180,90 incl. btw
Of €60,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 570159 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tomatensnijder HENDI is speciaal ontworpen voor het snijden tomaten of andere zachte groenten en fruit. Dankzij de vaste snijdikte ongeveer 5 mm krijg je telkens weer gelijkmatige plakken. De zuignapvoetjes zorgen voor stabiliteit tijdens het gebruik. Eenvoudig te reinigen en ideaal voor professioneel gebruik in de keuken.
Let op, gereedschap zoals een inbussleutel voor het aandraaien schroeven is niet inbegrepen.
Bestel de HENDI Tomatensnijder | RVS | Schijfdikte 5mm | 432x202x210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, gereedschap zoals een inbussleutel voor het aandraaien schroeven is niet inbegrepen.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 4,92 kg |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 202 mm |
| Hoogte | 210 mm |
Bestel de HENDI Tomatensnijder | RVS | Schijfdikte 5mm | 432x202x210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 570159 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


