Hendi Tampmat | Siliconen | Zwart | Dubbel | 205x150x45(h)mm
€15,29
€11,47
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Tampmat | Siliconen | Zwart | Dubbel | 205x150x45(h)mm
OP VOORRAAD
€15,29
U bespaart €3,82 (25%)
€11,47 excl. btw
€13,88 incl. btw
Of €4,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208649 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI dubbele tapmat is gemaakt duurzaam siliconen en biedt een veilige ondergrond voor het aanstampen koffie met twee zeefdragers tegelijk. De mat heeft twee uitsparingen om de zeefdragers stevig te plaatsen en twee sockets waarin de tampers kunnen worden opgeborgen, zodat alles netjes georganiseerd blijft tijdens het bereiden espresso.
Bestel de HENDI Tampmat | Siliconen | Zwart | Dubbel | 205x150x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Dubbel |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Bestel de HENDI Tampmat | Siliconen | Zwart | Dubbel | 205x150x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208649 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemolen Tauro Digital
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemachine Coffeeline B20
-25% KORTING
Bartscher
Koffiestation Z50
-15% KORTING
Emga
Koffiemolen
-25% KORTING
Bartscher


