Combisteel Koffiekan | Glas | 1.8l | Combisteel Koffiezetapparaten | 215x162x172(h)mm
€22,00
€16,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koffiekan | Glas | 1.8l | Combisteel Koffiezetapparaten | 215x162x172(h)mm
OP VOORRAAD
€22,00
U bespaart €5,50 (25%)
€16,50 excl. btw
€19,97 incl. btw
Of €6,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7535.0105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze glazen koffiekan heeft een inhoud 1,8 liter en is speciaal geschikt voor de onderstaande CombiSteel koffiezetapparaten:
- COM-7535.0005- COM-7535.0010
Bestel de CombiSteel Koffiekan | Glas | 1.8L | CombiSteel Koffiezetapparaten | 215x162x172(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
- COM-7535.0005- COM-7535.0010
Specificaties
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
|---|---|
| Materiaal | Glas / kunststof |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoogte | 172 mm |
Bestel de CombiSteel Koffiekan | Glas | 1.8L | CombiSteel Koffiezetapparaten | 215x162x172(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7535.0105 |
| EAN / Barcode | 7422242974902 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemolen Tauro Digital
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemachine Coffeeline B20
-25% KORTING
Bartscher
Koffiestation Z50
-15% KORTING
Emga
Koffiemolen
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemachine Coffeeline B10
-25% KORTING
Bartscher




