Hendi Tampmat | Siliconen | Zwart | 140x125x30(h)mm
€11,89
€8,92
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Tampmat | Siliconen | Zwart | 140x125x30(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €2,97 (25%)
€8,92 excl. btw
€10,79 incl. btw
Of €3,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208670 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI tampmat is gemaakt duurzaam siliconen en biedt een veilige ondergrond het aanstampen koffie. De mat heeft een uitsparing om een zeefdrager stevig te plaatsen en een socket waarin de tamper kan worden opgeborgen, zodat alles netjes op zijn plek blijft tijdens het bereiden espresso.
Bestel de HENDI Tampmat | Siliconen | Zwart | 140x125x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Siliconen |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Tampmat | Siliconen | Zwart | 140x125x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208670 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemolen Tauro Digital
-25% KORTING
Bartscher
Koffiemachine Coffeeline B20
-25% KORTING
Bartscher
Koffiestation Z50
-15% KORTING
Emga
Koffiemolen
-25% KORTING
Bartscher


