Caterchef Steelpan | Aluminium | Gas | Incl. Deksel | ø135x110(h)mm
€17,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Steelpan | Aluminium | Gas | Incl. Deksel | ø135x110(h)mm
OP VOORRAAD
€17,49 excl. btw
€21,16 incl. btw
Of €7,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688902 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze steelpan met glazen deksel CaterChef combineert stijl en gebruiksgemak in één. Ideaal voor het verwarmen melk, sauzen of kleine porties – en dankzij het compacte formaat ook perfect om direct te serveren aan tafel. Gemaakt duurzaam aluminium voor een snelle, gelijkmatige warmteverdeling en eenvoudig schoonmaken. De ergonomische steel met ophangoog zorgt voor een comfortabele en veilige grip.
Bestel de CaterChef Steelpan | Aluminium | Gas | Incl. Deksel | Ø135x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Steelpan |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Sandwichbodem | Nee |
| Warmtebronnen | Gas |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Gewicht | 0,48 kg |
| Diameter | 135 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de CaterChef Steelpan | Aluminium | Gas | Incl. Deksel | Ø135x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688902 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
