Hendi Schilmes | Rvs | Zwart | Lengte 180mm
€5,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schilmes | Rvs | Zwart | Lengte 180mm
OP VOORRAAD
€5,89 excl. btw
€7,13 incl. btw
Of €2,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 842454 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het rechte schilmes HENDI is een onmisbaar keukenhulpmiddel voor precisiewerk. Perfect geschikt voor het schillen, snijden en schoonmaken groente en fruit. Dankzij het rechte lemmet kun je met uiterste controle en nauwkeurigheid werken. Het mes is vervaardigd uit hoogwaardig Duits RVS (X50CrMoV15), wat garant staat voor langdurige scherpte en duurzaamheid. Het zwarte handvat polypropyleen is ergonomisch gevormd en zorgt voor een comfortabele grip, ook langdurig gebruik. Dit mes is bovendien vaatwasserbestendig en daardoor eenvoudig te reinigen.
Bestel de HENDI Schilmes | RVS | Zwart | Lengte 180mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Schilmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS (X50CrMoV15) |
| Lemmetlengte | 70 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 180 mm |
Bestel de HENDI Schilmes | RVS | Zwart | Lengte 180mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 842454 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
