Hendi Dunschiller | Rvs | Zwart | Lengte 110mm
€7,89
€6,71
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dunschiller | Rvs | Zwart | Lengte 110mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,18 (15%)
€6,71 excl. btw
€8,11 incl. btw
Of €2,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 841501 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI universele horizontale dunschiller is ideaal voor het schillen groenten en fruit met een harde schil. Dankzij het gebogen, vlijmscherpe RVS lemmet werk je extra precies en met minimale verspilling. Het ergonomische handvat zorgt voor comfortabel gebruik in elke keuken.
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Zwart | Lengte 110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Dunschiller |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 50 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 108 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 110 mm |
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Zwart | Lengte 110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 841501 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
