Hendi Dunschiller | Rvs | Lengte 200mm
€7,89
€6,71
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dunschiller | Rvs | Lengte 200mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,18 (15%)
€6,71 excl. btw
€8,11 incl. btw
Of €2,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856406 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI dunschiller versnelt de voorbereiding voedsel en zorgt voor precisie dankzij de dubbele mesjes. Deze dunschiller is perfect voor het schillen asperges en ook geschikt voor andere lange, dunne groenten zoals wortelen en komkommers. Het lemmet is gemaakt hoogwaardig RVS, het handvat ligt prettig in de hand en de mesbeschermers zijn polypropyleen. Bovendien is deze dunschiller vaatwasmachinebestendig.
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Lengte 200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Dunschiller |
|---|---|
| Lemmet | RVS 18/0 |
| Lemmetlengte | 43 mm |
| Heft | RVS 18/0 |
| Heftlengte | 100 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 200 mm |
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Lengte 200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856406 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


