Hendi Dunschiller | Rvs | Lengte 110mm
€4,49
€3,82
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dunschiller | Rvs | Lengte 110mm
OP VOORRAAD
€4,49
U bespaart €0,67 (15%)
€3,82 excl. btw
€4,62 incl. btw
Of €1,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 841228 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI snel-dunschiller in dwars model is ontworpen voor snel en moeiteloos schillen aardappelen, groenten en fruit. Dankzij het brede handvat ligt de dunschiller stevig in de hand en biedt het vlijmscherpe lemmet maximale precisie en veiligheid tijdens gebruik.
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Lengte 110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Dunschiller |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 50 mm |
| Heft | RVS |
| Heftlengte | 60 mm |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 110 mm |
Bestel de HENDI Dunschiller | RVS | Lengte 110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 841228 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
