Hendi Schilmes | Rvs | Groen | Lengte 180mm
€7,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schilmes | Rvs | Groen | Lengte 180mm
OP VOORRAAD
€7,89 excl. btw
€9,55 incl. btw
Of €3,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 841563 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit schilmes HENDI heeft een scherp lemmet om groenten en fruit te schillen. Het mes is gemaakt hoogwaardig RVS (X50CrMoV15) en het handvat groen polypropyleen. Bovendien is dit mes vaatwasmachine bestendig!
Bestel de HENDI Schilmes | RVS | Groen | Lengte 180mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Schilmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS (X50CrMoV15) |
| Lemmetlengte | 84 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 103 mm |
| Kleur(en) | Groen |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 180 mm |
Bestel de HENDI Schilmes | RVS | Groen | Lengte 180mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 841563 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Eerder Bekeken
-25% KORTING
Combisteel
