Vogue Sauteuse | Platinum Plus | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | ø320x80(h)mm
€56,29
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Sauteuse | Platinum Plus | Aluminium (antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | ø320x80(h)mm
OP VOORRAAD
€56,29 excl. btw
€68,11 incl. btw
Of €22,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | FB696 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Professionele sauteuse de PLATINUM PLUS serie Vogue met teflon antiaanbaklaag. De pan heeft een aluminium constructie die zeer gelijkmatig verwarmt, voor perfecte bakresultaten. Door de antiaanbaklaag bakt eten minder snel aan, hoef je minder olie of boter te gebruiken en is de pan makkelijk schoon te maken.
Bestel de Vogue Sauteuse | PLATINUM PLUS | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Ø320x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Vogue PLATINUM PLUS |
|---|---|
| Soort pan | Sauteuse |
| Materiaal | Aluminium |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, inductie, oven |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diameter | 320 mm |
| Hoogte | 80 mm |
Bestel de Vogue Sauteuse | PLATINUM PLUS | Aluminium (Antiaanbaklaag) | Div. Warmtebronnen | Ø320x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | FB696 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


