Hendi Verwarmde Sausdispenser | Rvs | 3L | 30°c/90°c | Portie 35ml | 0.8kw (230v) | ø180x500(h)mm
€495,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Verwarmde Sausdispenser | Rvs | 3L | 30°c/90°c | Portie 35ml | 0.8kw (230v) | ø180x500(h)mm | 0.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€495,00 excl. btw
€598,95 incl. btw
Of €199,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 558126 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI sausverwarmer met dispenser is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en is zeer geschikt voor het verwarmen en doseren dikke sauzen. De dispenser zorgt voor een snelle, schone en nauwkeurige dosering sauzen door de vaste portiegrootte 35 ml en het geheel is demonteerbaar voor eenvoudig reinigen.
Het apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/90°C dat eenvoudig met de draaiknop kan worden ingesteld en de controlelampjes zorgen voor een duidelijke statusindicatie. Bovendien heeft de verwarmer een oververhittingsbeveiliging met geluidsalarm en automatische uitschakeling voor extra veilig gebruik.
De RVS container heeft een maximale inhoud 3 liter. De behuizing, het veermechanisme en het pompsysteem zijn gemaakt hoogwaardig RVS met het onderste dispenserelement in stevig, voedselveilig kunststof en het deksel is voorzien 2 handige klikvergrendelingen.
Bestel de HENDI Verwarmde Sausdispenser | RVS | 3L | 30°C/90°C | Portie 35ml | 0.8kW (230V) | Ø180x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/90°C dat eenvoudig met de draaiknop kan worden ingesteld en de controlelampjes zorgen voor een duidelijke statusindicatie. Bovendien heeft de verwarmer een oververhittingsbeveiliging met geluidsalarm en automatische uitschakeling voor extra veilig gebruik.
De RVS container heeft een maximale inhoud 3 liter. De behuizing, het veermechanisme en het pompsysteem zijn gemaakt hoogwaardig RVS met het onderste dispenserelement in stevig, voedselveilig kunststof en het deksel is voorzien 2 handige klikvergrendelingen.
Specificaties
| Uitvoering | Verwarmer + dispenser |
|---|---|
| Bruto inhoud | 3 liter |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS / polypropyleen (voedselveilig) |
| Vermogen | 0,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,67 kg |
| Breedte | Ø 180 mm |
| Hoogte | 500 mm |
Bestel de HENDI Verwarmde Sausdispenser | RVS | 3L | 30°C/90°C | Portie 35ml | 0.8kW (230V) | Ø180x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 558126 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


