Hendi Doseerflesverwarmer | 1x 0.65l | 30°c/65°c | 0.2kw (230v) | 150x223x282(h)mm
€99,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Doseerflesverwarmer | 1x 0.65l | 30°c/65°c | 0.2kw (230v) | 150x223x282(h)mm | 0.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€99,50 excl. btw
€120,40 incl. btw
Of €40,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 201718 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De doseerflesverwarmers HENDI zijn speciaal ontworpen om warme chocolade en andere warme sauzen direct in de doseerfles te verwarmen en langdurig op de perfecte serveertemperatuur te houden, zonder het aan te branden. De verwarmers zijn bovendien verkrijgbaar met capaciteit voor 1 of 2 doseerflessen voor optimale flexibiliteit.
Effectieve VerwarmingHet apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/65°C dat eenvoudig in 6 stappen is in te stellen met de stevige draaiknop, zodat de juiste temperatuur naar wens kan worden ingesteld of bijvoorbeeld chocolade op basis de ingestelde temperatuur dunner of dikker kan worden geserveerd. Het controlelampje naast de draaiknop, voor constant inzicht in de status het apparaat, zorgt daarbij samen met de oververhittingsbeveiliging voor extra veiligheid.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat biedt ruimte aan 1 doseerfles 650 ml, welke standaard is bijgesloten. En bijpassende doseerflessen zijn ook los verkrijgbaar, om bijvoorbeeld snel saus te kunnen wisselen of een lege fles te vervangen door een volle, voor optimaal gebruikscomfort. De strakke behuizing in robuust RVS met geborstelde afwerking is eenvoudig schoon te maken en daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Bestel de HENDI Doseerflesverwarmer | 1x 0.65L | 30°C/65°C | 0.2kW (230V) | 150x223x282(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve VerwarmingHet apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/65°C dat eenvoudig in 6 stappen is in te stellen met de stevige draaiknop, zodat de juiste temperatuur naar wens kan worden ingesteld of bijvoorbeeld chocolade op basis de ingestelde temperatuur dunner of dikker kan worden geserveerd. Het controlelampje naast de draaiknop, voor constant inzicht in de status het apparaat, zorgt daarbij samen met de oververhittingsbeveiliging voor extra veiligheid.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat biedt ruimte aan 1 doseerfles 650 ml, welke standaard is bijgesloten. En bijpassende doseerflessen zijn ook los verkrijgbaar, om bijvoorbeeld snel saus te kunnen wisselen of een lege fles te vervangen door een volle, voor optimaal gebruikscomfort. De strakke behuizing in robuust RVS met geborstelde afwerking is eenvoudig schoon te maken en daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Specificaties
| Capaciteit | 1x 650 ml |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 30°C / 65°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS 18/8 |
| Bijgesloten | Doseerfles (650 ml) |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 1,95 kg |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 282 mm |
Bestel de HENDI Doseerflesverwarmer | 1x 0.65L | 30°C/65°C | 0.2kW (230V) | 150x223x282(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 201718 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


