Saro Verwarmde Sausdispenser | Rvs | 3L | 30°c/90°c | Instelbare Porties (≤40ml) | 1.5kw (230v) | ø180x500(h)mm
€570,00
€370,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Verwarmde Sausdispenser | Rvs | 3L | 30°c/90°c | Instelbare Porties (≤40ml) | 1.5kw (230v) | ø180x500(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€570,00
U bespaart €199,50 (35%)
€370,50 excl. btw
€448,31 incl. btw
Of €149,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 421-1025 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro PD-17 verwarmde sausdispenser is een praktische en efficiënte oplossing voor het warmhouden en portioneren sauzen in professionele omgevingen. De robuuste RVS behuizing en het bain-mariesysteem zorgen voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente kwaliteit. En met een bruto inhoud 3 liter is deze dispenser geschikt voor diverse toepassingen binnen horeca en catering.
De temperatuur is instelbaar 30°C tot 90°C een draaiknop, terwijl LED-controlelampjes en een optisch en akoestisch waarschuwingssysteem zorgen voor duidelijk inzicht in de status en extra veiligheid oververhitting. De instelbare dosering tot maximaal 40 ml maakt nauwkeurig portioneren mogelijk en dankzij het kliksysteem is het vullen en reinigen snel en hygiënisch. Ook de afsluitbare kunststof aftapkraan het bain-mariesysteem zorgt voor extra gebruiksgemak.
Voor correct functioneren moet het apparaat worden gevuld met circa 1 liter water en mag het niet droog worden gebruikt. Hierdoor biedt de Saro PD-17 een betrouwbare en gebruiksvriendelijke oplossing voor het warmhouden en perfect geportioneerd serveren sauzen.
Bestel de Saro Verwarmde Sausdispenser | RVS | 3L | 30°C/90°C | Instelbare Porties (≤40ml) | 1.5kW (230V) | Ø180x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De temperatuur is instelbaar 30°C tot 90°C een draaiknop, terwijl LED-controlelampjes en een optisch en akoestisch waarschuwingssysteem zorgen voor duidelijk inzicht in de status en extra veiligheid oververhitting. De instelbare dosering tot maximaal 40 ml maakt nauwkeurig portioneren mogelijk en dankzij het kliksysteem is het vullen en reinigen snel en hygiënisch. Ook de afsluitbare kunststof aftapkraan het bain-mariesysteem zorgt voor extra gebruiksgemak.
Voor correct functioneren moet het apparaat worden gevuld met circa 1 liter water en mag het niet droog worden gebruikt. Hierdoor biedt de Saro PD-17 een betrouwbare en gebruiksvriendelijke oplossing voor het warmhouden en perfect geportioneerd serveren sauzen.
Specificaties
| Type | Saro PD-17 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 3 liter |
| Dispensersysteem | Heveldispenser |
| Portiegrootte | ≤ 40 ml |
| Non-drip | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Verwarming | Bain-marie |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Diameter | 180 mm |
| Hoogte | 500 mm |
Bestel de Saro Verwarmde Sausdispenser | RVS | 3L | 30°C/90°C | Instelbare Porties (≤40ml) | 1.5kW (230V) | Ø180x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 421-1025 |
| EAN / Barcode | 4017337421053 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

