Mastro Platformweegschaal | Max. 35kg | 10g Nauwkeurig | 318x308x75(h)mm
€410,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Platformweegschaal | Max. 35kg | 10g Nauwkeurig | 318x308x75(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€410,00 excl. btw
€496,10 incl. btw
Of €165,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | DE36K10N |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Mastro Platformweegschaal | Max. 35kg | 10g Nauwkeurig | 318x308x75(h)mm van Mastro — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 12 maanden garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Hoge mobiliteit: dankzij werking op batterijen/oplaadbare accu (optioneel), compacte, lichte constructie, geschikt voor gebruik op verschillende locaties (productie, magazijn, verzendafdeling enz.). Displayapparaat: flexibele positionering, bijv. vrijstaand of aan de muur bevestigd. Displayapparaat: kunststof, bescherming tegen stof en spatwater IP65. Weegplaat roestvrij staal, voet gelakt staal. PRE-TARE functie voor het handmatig aftrekken een bekend containergewicht, handig voor het controleren vulniveaus. Met de receptfunctie kunt u de verschillende ingrediënten een mengsel wegen. Ter controle kunt u ook het totaalgewicht alle ingrediënten opvragen. Vrij programmeerbare weegunit, bijv. directe weergave in speciale eenheden zoals draadlengte g/m, papiergewicht g/m² of dergelijke. Groot LCD-display met achtergrondverlichting, cijferhoogte 25 mm. Optionele batterijvoeding, 9 V Blok niet inbegrepen, bedrijfstijd tot 12 uur. Toegestane omgevingstemperatuur 5 °C/35 °C.Specificaties
| Bruto inhoud | Max. 35 kg |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 4.8 kg |
| Breedte | 318 mm |
| Diepte | 308 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Bestel de Mastro Platformweegschaal | Max. 35kg | 10g Nauwkeurig | 318x308x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | DE36K10N |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
