Buffalo Planeetmenger | 1.6kg/5l | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.27kw (230v) | 230x420x410(h)mm
€388,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Planeetmenger | 1.6kg/5l | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.27kw (230v) | 230x420x410(h)mm | 0.27kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€388,00 excl. btw
€469,48 incl. btw
Of €156,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HT993 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Neem de inspanningen uit het mengen, kloppen en opkloppen met deze praktische Buffalo planetaire mixer. Krachtig, betrouwbaar en duurzaam, de mixer is een hoogwaardige oplossing om tijd en energie te besparen, waardoor je sneller consistente resultaten bereikt.
De Buffalo mixer geeft je alle flexibiliteit die je nodig hebt om geweldige resultaten te behalen. Met zijn traploze snelheidsregeling en afneembare trechter kun je het mengproces eenvoudig aanpassen en ingrediënten nauwkeurig toevoegen zonder het mengproces te hoeven stoppen. De sterke RVS kom biedt voldoende ruimte voor maximaal 1,6 kg deeg, terwijl het planetaire mengsysteem ervoor zorgt dat alle ingrediënten door het mengsel worden gevouwen.
De planeetmenger wordt bovendien standaard zeer compleet geleverd inclusief duurzame aluminium garde, klopper en deeghaak!
Bestel de Buffalo Planeetmenger | 1.6kg/5L | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.27kW (230V) | 230x420x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Buffalo mixer geeft je alle flexibiliteit die je nodig hebt om geweldige resultaten te behalen. Met zijn traploze snelheidsregeling en afneembare trechter kun je het mengproces eenvoudig aanpassen en ingrediënten nauwkeurig toevoegen zonder het mengproces te hoeven stoppen. De sterke RVS kom biedt voldoende ruimte voor maximaal 1,6 kg deeg, terwijl het planetaire mengsysteem ervoor zorgt dat alle ingrediënten door het mengsel worden gevouwen.
De planeetmenger wordt bovendien standaard zeer compleet geleverd inclusief duurzame aluminium garde, klopper en deeghaak!
Specificaties
| Kantelbare kop | Ja |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 1,6 kg / 5 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Bolgarde, kneedhaak, mengarm |
| Aansluitwaarde | 0,27 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 410 mm |
Bestel de Buffalo Planeetmenger | 1.6kg/5L | Instelbare Snelheid | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 0.27kW (230V) | 230x420x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HT993 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


