Caterchef Koffiepercolator | Rvs | 9L | 0.95kw (230v) | Enkelwandig | 280x280x415(h)mm
€98,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Koffiepercolator | Rvs | 9L | 0.95kw (230v) | Enkelwandig | 280x280x415(h)mm | 0.95kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€98,00 excl. btw
€118,58 incl. btw
Of €39,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688091 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze relatief compacte CaterChef koffiepercolator is een praktische oplossing voor het snel zetten ruime hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals kantines, vergaderruimtes, horeca en buffetten. Het apparaat werkt volledig automatisch en schakelt na het zetproces automatisch over naar de warmhoudfunctie, zodat de koffie langdurig op serveertemperatuur blijft. Met een inhoud 9 liter en een opwarmtijd circa 30 tot 50 minuten is de percolator geschikt voor efficiënt gebruik tijdens drukke momenten.
De percolator heeft een interne RVS filtermand die geschikt is voor grofgemalen koffie en is uitgerust met een non-drip tapkraan, controlevenster voor het koffieniveau en meerdere indicatielampjes voor duidelijke statusweergave tijdens gebruik. Daarnaast zorgen de geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel samen met de droogkookbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik. En de RVS behuizing in combinatie met de kunststof voet draagt verder aan een robuuste en onderhoudsvriendelijke constructie.
Bestel de CaterChef Koffiepercolator | RVS | 9L | 0.95kW (230V) | Enkelwandig | 280x280x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De percolator heeft een interne RVS filtermand die geschikt is voor grofgemalen koffie en is uitgerust met een non-drip tapkraan, controlevenster voor het koffieniveau en meerdere indicatielampjes voor duidelijke statusweergave tijdens gebruik. Daarnaast zorgen de geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel samen met de droogkookbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik. En de RVS behuizing in combinatie met de kunststof voet draagt verder aan een robuuste en onderhoudsvriendelijke constructie.
Specificaties
| Bruto inhoud | 9 liter |
|---|---|
| Bereidingstijd | ± 30 - 50 min. |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Nee |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,95 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 2,51 kg |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 415 mm |
Bestel de CaterChef Koffiepercolator | RVS | 9L | 0.95kW (230V) | Enkelwandig | 280x280x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688091 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
