Buffalo Onderstel | Buffalo 600-serie | Rvs | Draaideur | 400x550x610(h)mm
€430,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Onderstel | Buffalo 600-serie | Rvs | Draaideur | 400x550x610(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€430,00 excl. btw
€520,30 incl. btw
Of €173,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | GL926 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Onderstel voor Buffalo apparatuur met een breedte 400 mm, zoals onderstaande:
- GAS-CU476
Bestel de Buffalo Onderstel | Buffalo 600-SERIE | RVS | Draaideur | 400x550x610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
- GAS-CU476
Specificaties
| Serie | Buffalo 600-SERIE |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 400 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 610 mm |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 12,8 kg |
Bestel de Buffalo Onderstel | Buffalo 600-SERIE | RVS | Draaideur | 400x550x610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | GL926 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


