Panasonic Magnetron | Rvs | 22l | 1000w | Programmering | 230v | 510x360x306(h)mm
€859,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Magnetron | Rvs | 22l | 1000w | Programmering | 230v | 510x360x306(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€859,00 excl. btw
€1.039,39 incl. btw
Of €346,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-1037 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze semi-professionele magnetronoven is speciaal ontwikkeld voor minder intensief gebruik. Deze magnetronoven is ideaal voor kantoren, winkels, ziekenhuizen, snackbars en clubs en is dé oplossing in situaties waar producten snel en gelijkmatig opgewarmd moeten worden. Door het RVS en ergonomische design is de oven eenvoudig schoon te houden. Deze magnetron is zeer gemakkelijk in gebruik en hygiënisch door de vlakke bodem (geen draaiplateau).
Bestel de Panasonic Magnetron | RVS | 22L | 1000W | Programmering | 230V | 510x360x306(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Panasonic NE-1037 |
|---|---|
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 22 liter |
| Kookkamer | B 330 x D 330 x H 200 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 20 |
| Timer | ≤ 99 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,49 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Breedte | 510 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 306 mm |
Bestel de Panasonic Magnetron | RVS | 22L | 1000W | Programmering | 230V | 510x360x306(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-1037 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


