Panasonic Magnetron | Pro II | Rvs | 44l | 3200w | 2 Niveaus | 400v | 650x526x471(h)mm
€3.768,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Magnetron | Pro II | Rvs | 44l | 3200w | 2 Niveaus | 400v | 650x526x471(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.768,00 excl. btw
€4.559,28 incl. btw
Of €1.519,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-3240 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De robuuste en onverslijtbare magnetrons uit de Panasonic PRO II serie zijn al sinds 1985 een begrip in de horeca. Sinds die tijd zijn deze machines verder ontwikkeld en is de snelheid omhoog gegaan en de techniek verbeterd. Wat niet is veranderd is de bedrijfszekerheid, grote inhoud 44 liter en het bedieningsgemak!
De PRO II magnetronovens zijn ontwikkeld voor drukke keukens waar in korte tijd grote hoeveelheden voedsel moeten worden verwerkt. Door het meegeleverd tussen plateau heb je zelfs de mogelijkheid om op twee niveau's te werken. De 4 magnetronbuizen (twee boven en twee onder) zorgen voor een perfect resultaat koken, ontdooien of verwarmen. Door de grote naar beneden draaiende deur kun je eenvoudig producten plaatsen/verwijderen en is de magnetron goed schoon te houden.
Bestel de Panasonic Magnetron | PRO II | RVS | 44L | 3200W | 2 Niveaus | 400V | 650x526x471(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De PRO II magnetronovens zijn ontwikkeld voor drukke keukens waar in korte tijd grote hoeveelheden voedsel moeten worden verwerkt. Door het meegeleverd tussen plateau heb je zelfs de mogelijkheid om op twee niveau's te werken. De 4 magnetronbuizen (twee boven en twee onder) zorgen voor een perfect resultaat koken, ontdooien of verwarmen. Door de grote naar beneden draaiende deur kun je eenvoudig producten plaatsen/verwijderen en is de magnetron goed schoon te houden.
Specificaties
| Serie | Panasonic PRO II |
|---|---|
| Type | NE-3240 |
| Magnetronvermogen | 3200 W |
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 44 liter |
| Kookkamer | B 530 x D 310 x H 250 mm |
| Aantal niveaus | 2 |
| Bediening | Analoog |
| Programmering | Nee |
| Timer | ≤ 60 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 4,96 kW |
| Voeding | 400 V (50Hz) |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 65 kg |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Hoogte | 526 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Panasonic Magnetron | PRO II | RVS | 44L | 3200W | 2 Niveaus | 400V | 650x526x471(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-3240 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


