Panasonic Magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 2100w | 2 Niveaus | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
€1.818,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 2100w | 2 Niveaus | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.818,00 excl. btw
€2.199,78 incl. btw
Of €733,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-2153-2 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Panasonic compacte en professionele magnetronovens uit de PRO I serie zijn ontworpen voor zeer intensief gebruik. Door het RVS en ergonomische design zijn de magnetronovens perfect schoon te houden. Deze apparaten zijn uitgevoerd met 2 magnetronbuizen (boven en onder) waardoor het ontdooien en verwarmen voedsel perfect kan worden ingesteld. De magnetronovens zijn daarnaast uitgerust met een zeer duidelijk display dat vermogen en (resterende) kooktijd aangeeft, en een zelfdiagnose systeem.
Bestel de Panasonic Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 2100W | 2 Niveaus | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Panasonic PRO I |
|---|---|
| Type | NE-2153-2 |
| Magnetronvermogen | 2100 W |
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Aantal niveaus | 2 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 30 |
| Timer | ≤ 30 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 3,16 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 422 mm |
| Diepte | 337 mm |
| Hoogte | 508 mm |
Bestel de Panasonic Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 2100W | 2 Niveaus | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-2153-2 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel

