Buffalo Koffiezetapparaat | Rvs | Enkel | 2L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2kw (230v) | 215x400x460(h)mm
€188,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Koffiezetapparaat | Rvs | Enkel | 2L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2kw (230v) | 215x400x460(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€188,99 excl. btw
€228,68 incl. btw
Of €76,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CT815 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het strakke en stijlvolle Buffalo filterkoffiezetapparaat maakt heel gemakkelijk om heerlijke koffie te zetten.
De professionele machine is ideaal catering op locatie of evenementen, omdat er door het interne reservoir geen vaste watertoe- en afvoer is vereist. Dat maakt het apparaat overigens ook heel geschikt voor minder intensief professioneel gebruik op een vaste locatie.
Het reservoir heeft een ruime capaciteit 2 liter en bovenop heeft het apparaat zelfs een warmhoudplaat om een extra kan koffie warm te houden terwijl nieuwe verse koffie wordt gezet.
De warmhoudplaat is apart in- en uit te schakelen en houdt de koffie op perfecte serveertemperatur 85°C/98°C, zodat er altijd dampende koffie klaar is om geschonken te worden.
De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met gladde oppervlakken voor eenvoudig reinigen en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief een glazen kan, zodat je er direct gebruik kunt maken. Extra kannen zijn bovendien los verkrijgbaar!
Bestel de Buffalo Koffiezetapparaat | RVS | Enkel | 2L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2kW (230V) | 215x400x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De professionele machine is ideaal catering op locatie of evenementen, omdat er door het interne reservoir geen vaste watertoe- en afvoer is vereist. Dat maakt het apparaat overigens ook heel geschikt voor minder intensief professioneel gebruik op een vaste locatie.
Het reservoir heeft een ruime capaciteit 2 liter en bovenop heeft het apparaat zelfs een warmhoudplaat om een extra kan koffie warm te houden terwijl nieuwe verse koffie wordt gezet.
De warmhoudplaat is apart in- en uit te schakelen en houdt de koffie op perfecte serveertemperatur 85°C/98°C, zodat er altijd dampende koffie klaar is om geschonken te worden.
De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met gladde oppervlakken voor eenvoudig reinigen en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief een glazen kan, zodat je er direct gebruik kunt maken. Extra kannen zijn bovendien los verkrijgbaar!
Specificaties
| Uitvoering | Enkel + warmhoudplaat |
|---|---|
| Bruto inhoud | 2 liter |
| Temperatuurbereik | 85°C / 98°C (warmhoudplaat) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Glazen kan |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 460 mm |
Bestel de Buffalo Koffiezetapparaat | RVS | Enkel | 2L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2kW (230V) | 215x400x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CT815 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


