Saro Koffiezetapparaat | Eco | Zwart/rvs | Dubbel | 4x 1.8l | Warmhoudplaten | 4.12kw (230v) | 400x413x425(h)mm
€485,00
€315,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koffiezetapparaat | Eco | Zwart/rvs | Dubbel | 4x 1.8l | Warmhoudplaten | 4.12kw (230v) | 400x413x425(h)mm | 4.12kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€485,00
U bespaart €169,75 (35%)
€315,25 excl. btw
€381,45 incl. btw
Of €127,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 317-2190 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het ECO 48 BLACK dubbele filterkoffiezetapparaat Saro heeft een stalen behuizing met strakke zwarte poedercoating en RVS filterhouder, en wordt geleverd met maar liefst 4 glazen koffiekannen. De kannen hebben ieder een inhoud 1,8 liter, goed voor circa 12 kopjes – ideaal voor vergaderruimtes, kantines of kleinzakelijk gebruik.
De koffie wordt gezet in ongeveer 5 minuten, een optimale serveertemperatuur ca. 93°C/96°C. Zowel onder de filterhouders als bovenop het apparaat zijn warmhoudplaten aanwezig, zodat tot 4 kannen met koffie tegelijkertijd warm kunnen worden gehouden. En dankzij de droogkookbeveiliging is het apparaat bovendien extra veilig in gebruik!
Bestel de Saro Koffiezetapparaat | ECO | Zwart/RVS | Dubbel | 4x 1.8L | Warmhoudplaten | 4.12kW (230V) | 400x413x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koffie wordt gezet in ongeveer 5 minuten, een optimale serveertemperatuur ca. 93°C/96°C. Zowel onder de filterhouders als bovenop het apparaat zijn warmhoudplaten aanwezig, zodat tot 4 kannen met koffie tegelijkertijd warm kunnen worden gehouden. En dankzij de droogkookbeveiliging is het apparaat bovendien extra veilig in gebruik!
Specificaties
| Serie | Saro ECO |
|---|---|
| Type | ECO 48 BLACK |
| Koffietype | Filterkoffie |
| Groepen | 2 |
| Productiecapaciteit | Ca. 43,2 liter/uur |
| Interne koffiemolen | Nee |
| Waterreservoir | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Warmhoudplaat/-platen | 4 |
| Bediening | Analoog |
| Wateraansluiting | Nee |
| Behuizing | Staal (poedercoating), RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart, geborsteld |
| Bijgesloten | Koffiekannen (4x 1,8 liter) |
| Aansluitwaarde | 4,12 kW (2x 2,06 kW) |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 12,1 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 413 mm |
| Hoogte | 425 mm |
Bestel de Saro Koffiezetapparaat | ECO | Zwart/RVS | Dubbel | 4x 1.8L | Warmhoudplaten | 4.12kW (230V) | 400x413x425(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 317-2190 |
| EAN / Barcode | 4017337071708 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

