Combisteel Koffiezetapparaat | Rvs | Enkel | 1.8l | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2.02kw (230v) | 205x405x455(h)mm
€175,00
€131,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koffiezetapparaat | Rvs | Enkel | 1.8l | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2.02kw (230v) | 205x405x455(h)mm | 2.02kW
GRATIS VERZENDING
€175,00
U bespaart €43,75 (25%)
€131,25 excl. btw
€158,81 incl. btw
Of €52,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7535.0005 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit robuuste filterkoffiezetapparaat CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en is voorzien een praktische warmhoudfunctie, zodat gezette koffie extra lang op de perfecte temperatuur klaar blijft om geserveerd te worden.
Het koffiezetapparaat heeft een capaciteit ca. 100 kopjes per uur. Door het interne reservoir is geen vaste wateraansluiting nodig en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief glazen koffiekan, zodat je er direct mee aan de slag kunt.
Vervangende koffiefilterhouders en (extra) glazen kannen zijn bovendien los verkrijgbaar.
Bestel de CombiSteel Koffiezetapparaat | RVS | Enkel | 1.8L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2.02kW (230V) | 205x405x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het koffiezetapparaat heeft een capaciteit ca. 100 kopjes per uur. Door het interne reservoir is geen vaste wateraansluiting nodig en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief glazen koffiekan, zodat je er direct mee aan de slag kunt.
Vervangende koffiefilterhouders en (extra) glazen kannen zijn bovendien los verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel + warmhoudplaat |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Glazen kan |
| Aansluitwaarde | 2,02 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Hoogte | 455 mm |
Bestel de CombiSteel Koffiezetapparaat | RVS | Enkel | 1.8L | Warmhoudfunctie | Incl. Glazen Kan | 2.02kW (230V) | 205x405x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7535.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242973936 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







