Buffalo Koffiekan | Buffalo Koffiezetapparaten | 1.7l | Glas/rvs | ø208x173(h)mm
€37,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Koffiekan | Buffalo Koffiezetapparaten | 1.7l | Glas/rvs | ø208x173(h)mm
OP VOORRAAD
€37,69 excl. btw
€45,60 incl. btw
Of €15,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CY339 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Door de sterke RVS bodem en duurzame Tritan constructie is deze Buffalo koffiekan het ideale accessoire voor professionele koffiezetapparaten, zowel de apparaten Buffalo als andere koffiezetapparaten waar de kan onder past.
Deze kan is ontworpen voor dagelijks gebruik in drukke cafés, restaurants en catering en kent een lange levensduur. Bovendien is het gebruikte kunststof het geïsoleerde ergonomische handvat en de schenktuit BPA-vrij en LFGB-gecertificeerd.
Bestel de Buffalo Koffiekan | Buffalo Koffiezetapparaten | 1.7L | Glas/RVS | Ø208x173(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze kan is ontworpen voor dagelijks gebruik in drukke cafés, restaurants en catering en kent een lange levensduur. Bovendien is het gebruikte kunststof het geïsoleerde ergonomische handvat en de schenktuit BPA-vrij en LFGB-gecertificeerd.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1,7 liter |
|---|---|
| Materiaal | Glas / RVS / kunststof (BPA-vrij) |
| Gewicht | 0,33 kg |
| Breedte | Ø 208 mm |
| Hoogte | 173 mm |
Bestel de Buffalo Koffiekan | Buffalo Koffiezetapparaten | 1.7L | Glas/RVS | Ø208x173(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CY339 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

