Combisteel Thermoskan | Rvs | 2L | Combisteel Koffiezetapparaat Com-7535.0015 | ø134x266(h)mm
€49,00
€36,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Thermoskan | Rvs | 2L | Combisteel Koffiezetapparaat Com-7535.0015 | ø134x266(h)mm
OP VOORRAAD
€49,00
U bespaart €12,25 (25%)
€36,75 excl. btw
€44,47 incl. btw
Of €14,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7535.0110 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS thermoskan heeft een inhoud 2 liter en is speciaal geschikt voor gebruik i.c.m. het CombiSteel koffiezetapparaat COM-7535.0015.
Bestel de CombiSteel Thermoskan | RVS | 2L | CombiSteel Koffiezetapparaat COM-7535.0015 | Ø134x266(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 2 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | Ø 134 mm |
| Hoogte | 266 mm |
Bestel de CombiSteel Thermoskan | RVS | 2L | CombiSteel Koffiezetapparaat COM-7535.0015 | Ø134x266(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7535.0110 |
| EAN / Barcode | 7422242974919 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



