Tefcold Bakkerij Koelwerkbank | 390l | 2 Deuren (en600x400) | +2°c/+10°c | Geforceerd | Werkblad Afneembaar | 1510x800x880(h)mm
€1.835,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Bakkerij Koelwerkbank | 390l | 2 Deuren (en600x400) | +2°c/+10°c | Geforceerd | Werkblad Afneembaar | 1510x800x880(h)mm | 1052x630x589(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.835,00 excl. btw
€2.220,35 incl. btw
Of €740,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 17843 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele BK210 bakkerij koelwerkbank Tefcold heeft 2 deuren met een binnenmaat die geschikt is voor euronorm-/bakerynormformaat. De koelwerkbank wordt geleverd met 2 verstelbare roosters, maar is ook geschikt voor deegkratten (600 x 400 mm) voor extra flexibiliteit.
Afneembaar WerkbladHet werkblad is afneembaar, waardoor de koelwerkbank ook eenvoudig voor onderbouw kan worden toegepast, bijvoorbeeld onder een bestaand werkblad/aanrecht.
Krachtige & Verantwoorde KoelingDe koelwerkbank heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Het apparaat is voorzien energielabel B, een zeer zuinige categorie, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet veel energie verbruikt. En het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoge kwaliteit geborsteld RVS en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met de verstelbare poten (extra stabiliteit) voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bovendien zijn er voor deze koelwerkbank optioneel ladensets verkrijgbaar, waarmee je een deur eenvoudig kunt vervangen door een set 2 laden, en extra stevige wielensets ter vervanging de poten, voor nog meer flexibiliteit en gebruiksgemak!
Bestel de Tefcold Bakkerij Koelwerkbank | 390L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+10°C | Geforceerd | Werkblad Afneembaar | 1510x800x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afneembaar WerkbladHet werkblad is afneembaar, waardoor de koelwerkbank ook eenvoudig voor onderbouw kan worden toegepast, bijvoorbeeld onder een bestaand werkblad/aanrecht.
Krachtige & Verantwoorde KoelingDe koelwerkbank heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Het apparaat is voorzien energielabel B, een zeer zuinige categorie, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet veel energie verbruikt. En het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in hoge kwaliteit geborsteld RVS en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met de verstelbare poten (extra stabiliteit) voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bovendien zijn er voor deze koelwerkbank optioneel ladensets verkrijgbaar, waarmee je een deur eenvoudig kunt vervangen door een set 2 laden, en extra stevige wielensets ter vervanging de poten, voor nog meer flexibiliteit en gebruiksgemak!
Specificaties
| Type | Tefcold BK210 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 390 liter |
| Binnenafmetingen | B 1052 x D 630 x H 589 mm |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Optie |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Nee |
| Werkblad afneembaar | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 2 |
| Roosterformaat | EN (B 600 x D 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,94 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 708 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 28 |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 121 kg |
| Breedte | 1510 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Tefcold Bakkerij Koelwerkbank | 390L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+10°C | Geforceerd | Werkblad Afneembaar | 1510x800x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 17843 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


