Tefcold Koel-/vrieseiland | Twin | 1697l | Grijs | -18°c/-24°c & -1°c/+15°c | Statisch | Schuifdeksels | 2150x1465x930(h)mm
€5.284,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Koel-/vrieseiland | Twin | 1697l | Grijs | -18°c/-24°c & -1°c/+15°c | Statisch | Schuifdeksels | 2150x1465x930(h)mm | 2000x1175x700(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.284,00 excl. btw
€6.393,64 incl. btw
Of €2.131,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 17333 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De TWIN-serie Tefcold springt direct in het oog door het speelse, moderne design met afgeronde hoeken. Deze serie biedt bovendien een innovatieve oplossing voor maximale ruimte én aandacht:In plaats twee "rug-aan-rug"-vriezers is de TWIN ontworpen als een compleet eiland dat twee kanten toegankelijk is. Door de afscheiding die normaal gesproken tussen twee losse vriezers staat weg te nemen, wordt een flinke winst aan koelruimte behaald!
Ook biedt deze serie een optimale presentatie jouw producten door de grote panoramadeksels met gebogen glas i.c.m. de heldere interne LED-verlichting. Zo komt de inhoud helemaal tot zijn recht.
Kleuren & UitvoeringenBinnen de TWIN-serie zijn er zowel vrieseilanden als koel-/vrieseilanden, waarbij naar wens tussen een koel- of vriestemperatuur kan worden gekozen. Verder is de serie verkrijgbaar in diverse kleuren (wit, antracietgrijs of zwart) en is er een speciale uitvoering beschikbaar om aan de kopse kanten te plaatsen!
Optimale KoelingDit koel-/vrieseiland uit de TWIN-serie is uitgevoerd met dubbel statisch koelsystem voor optimale werking en ook optimale bedrijfscontinuïteit eventuele storingen. Verder heeft het apparaat een omschakelbaar temperatuurbereik -18°C/-24°C of -1°C/+15°C, zodat er voor een enorme variëteit aan producten een perfecte temperatuur kan worden gekozen.
De temperatuur laat zich eenvoudig instellen met digitale bediening en daarnaast beschikt het apparaat over automatische ontdooiing en milieuvriendelijk koelmiddel R290.
Accessoires & ToebehorenVoor de Tefcold TWIN-serie zijn bovendien diverse accessoires en toebehoren verkrijgbaar, zoals prijskaarthouders, verdeelroosters, manden en bumperprofielen!
Let op, enkele productafbeeldingen zijn uitvoeringen in andere kleuren. Dit betreft de uitvoering in antracietgrijs. Het op enkele productafbeeldingen weergegeven kop-element voor de kopse kanten is los verkrijgbaar.
Bestel de Tefcold Koel-/Vrieseiland | TWIN | 1697L | Grijs | -18°C/-24°C & -1°C/+15°C | Statisch | Schuifdeksels | 2150x1465x930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ook biedt deze serie een optimale presentatie jouw producten door de grote panoramadeksels met gebogen glas i.c.m. de heldere interne LED-verlichting. Zo komt de inhoud helemaal tot zijn recht.
Kleuren & UitvoeringenBinnen de TWIN-serie zijn er zowel vrieseilanden als koel-/vrieseilanden, waarbij naar wens tussen een koel- of vriestemperatuur kan worden gekozen. Verder is de serie verkrijgbaar in diverse kleuren (wit, antracietgrijs of zwart) en is er een speciale uitvoering beschikbaar om aan de kopse kanten te plaatsen!
Optimale KoelingDit koel-/vrieseiland uit de TWIN-serie is uitgevoerd met dubbel statisch koelsystem voor optimale werking en ook optimale bedrijfscontinuïteit eventuele storingen. Verder heeft het apparaat een omschakelbaar temperatuurbereik -18°C/-24°C of -1°C/+15°C, zodat er voor een enorme variëteit aan producten een perfecte temperatuur kan worden gekozen.
De temperatuur laat zich eenvoudig instellen met digitale bediening en daarnaast beschikt het apparaat over automatische ontdooiing en milieuvriendelijk koelmiddel R290.
Accessoires & ToebehorenVoor de Tefcold TWIN-serie zijn bovendien diverse accessoires en toebehoren verkrijgbaar, zoals prijskaarthouders, verdeelroosters, manden en bumperprofielen!
Let op, enkele productafbeeldingen zijn uitvoeringen in andere kleuren. Dit betreft de uitvoering in antracietgrijs. Het op enkele productafbeeldingen weergegeven kop-element voor de kopse kanten is los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Tefcold TWIN |
|---|---|
| Type | TWIN 220A-CF |
| Bruto inhoud | 1697 liter |
| Binnenafmetingen | B 2000 x D 1175 x H 700 mm |
| Kleur / afwerking | Antracietgrijs |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C of -1°C / +15°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 (2x 85 g) |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 75 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Bijgesloten verdelers | 4 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (gebogen) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 9,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3358 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,52 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 198 kg |
| Breedte | 2150 mm |
| Diepte | 1465 mm |
| Hoogte | 930 mm |
Bestel de Tefcold Koel-/Vrieseiland | TWIN | 1697L | Grijs | -18°C/-24°C & -1°C/+15°C | Statisch | Schuifdeksels | 2150x1465x930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 17333 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


