Diamond Koeleiland | Zwart/grijs | +2°c/+6°c | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1290x960x940(h)mm
€2.990,00
€2.242,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koeleiland | Zwart/grijs | +2°c/+6°c | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1290x960x940(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.990,00
U bespaart €747,50 (25%)
€2.242,50 excl. btw
€2.713,43 incl. btw
Of €904,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BN129/V-E8/T2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit moderne koeleiland Diamond is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+6°C. Daarmee is het apparaat ideaal voor het bijvoorbeeld verpakte broodjes, dranken, groenten, fruit en zuivel. Door het grote glasoppervlak komt de inhoud helemaal tot zijn recht, zodat impulsaankopen extra worden gestimuleerd.
De koeling is verder voorzien automatische ontdooiing én condenswaterverdamping. Bovendien heeft het apparaat digitale bediening met helder LED-display voor eenvoudig instellen. En daarnaast zorgt het interne nachtgordijn en de analoge thermometer in het opstelvlakvoor optimaal gebruiksgemak en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkende breedtemaat zijn.
Bestel de Diamond Koeleiland | Zwart/Grijs | +2°C/+6°C | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1290x960x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koeling is verder voorzien automatische ontdooiing én condenswaterverdamping. Bovendien heeft het apparaat digitale bediening met helder LED-display voor eenvoudig instellen. En daarnaast zorgt het interne nachtgordijn en de analoge thermometer in het opstelvlakvoor optimaal gebruiksgemak en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkende breedtemaat zijn.
Specificaties
| Type | Diamond BN129/V-E8/T2 |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd plaatstaal (behuizing), plexiglas |
| Kleur / afwerking | Zwart (behuizing), grijs (sokkel) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +6°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Nachtgordijn | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Energielabel | F |
| Aansluitwaarde | 0,49 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 151 kg |
| Breedte | 1290 mm |
| Diepte | 960 mm |
| Hoogte | 940 mm |
Bestel de Diamond Koeleiland | Zwart/Grijs | +2°C/+6°C | Geforceerd | Intern Nachtgordijn | 1290x960x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BN129/V-E8/T2 |
| EAN / Barcode | 5407011599724 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







