Panasonic Inverter-magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 1800w | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
€1.625,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Inverter-magnetron | Pro I | Rvs | 18l | 1800w | Programmering | 230v | 442x508x337(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.625,00 excl. btw
€1.966,25 incl. btw
Of €655,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-1878 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit model uit de Panasonic PRO I serie heeft een geheel metalen deur, wat een totaal andere uitstraling heeft in de (open) keuken. Bovendien werkt deze magnetron met de unieke inverter technologie Panasonic. Dit garandeert een perfecte bereiding omdat de magnetron niet pulseert (aan en uit gaat op een lager vermogen) maar daadwerkelijk op het ingestelde wattage zal verwarmen.
De Panasonic compacte professionele magnetronovens uit de PRO I serie zijn ontworpen voor zeer intensief gebruik. Door het RVS en ergonomische design zijn de magnetronovens perfect schoon te houden. Deze apparaten zijn uitgevoerd met 2 magnetronbuizen (boven en onder) waardoor het ontdooien en verwarmen voedsel perfect kan worden ingesteld. De magnetronovens zijn daarnaast uitgerust met een zeer duidelijk display dat vermogen en (resterende) kooktijd aangeeft. Uiteraard hebben deze magnetronovens een zelfdiagnose systeem.
Bestel de Panasonic Inverter-Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 1800W | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Panasonic compacte professionele magnetronovens uit de PRO I serie zijn ontworpen voor zeer intensief gebruik. Door het RVS en ergonomische design zijn de magnetronovens perfect schoon te houden. Deze apparaten zijn uitgevoerd met 2 magnetronbuizen (boven en onder) waardoor het ontdooien en verwarmen voedsel perfect kan worden ingesteld. De magnetronovens zijn daarnaast uitgerust met een zeer duidelijk display dat vermogen en (resterende) kooktijd aangeeft. Uiteraard hebben deze magnetronovens een zelfdiagnose systeem.
Specificaties
| Serie | Panasonic PRO I |
|---|---|
| Type | NE-1878 |
| Uitvoering | Inverter-magnetron |
| Magnetronvermogen | 1800 W |
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Kookkamer | B 331 x D 310 x H 175 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 30 |
| Timer | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 422 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Hoogte | 337 mm |
Bestel de Panasonic Inverter-Magnetron | PRO I | RVS | 18L | 1800W | Programmering | 230V | 442x508x337(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-1878 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


