Qusinox Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 80mm | Gelast | 700x700x900(h)mm
€840,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 80mm | Gelast | 700x700x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€840,00 excl. btw
€1.016,40 incl. btw
Of €338,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 3015.1013 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit robuuste hakblok Qusinox biedt een duurzame en praktische oplossing voor professionele keukens en andere situaties waar veel vlees wordt verwerkt. Het stevige frame is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking.
Stevige ConstructieHet frame met profielen 40 x 40 mm heeft een gelaste constructie voor extra stabiliteit en duurzaamheid. En het 80 mm dikke hakblok is gemaakt hoogwaardig polyethyleen, wat zorgt voor een solide werkoppervlak dat bestand is tegen intensief gebruik.
Hygiëne + GebruikscomfortDe gladde oppervlakken het hakblok maken schoonmaken eenvoudig, wat bijdraag aan een hygiënische werkomgeving. En de in hoogte verstelbare rubberen poten zijn geluiddempend, voor stabielere plaatsing en optimaal werkcomfort!
Bestel de Qusinox Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 80mm | Gelast | 700x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieHet frame met profielen 40 x 40 mm heeft een gelaste constructie voor extra stabiliteit en duurzaamheid. En het 80 mm dikke hakblok is gemaakt hoogwaardig polyethyleen, wat zorgt voor een solide werkoppervlak dat bestand is tegen intensief gebruik.
Hygiëne + GebruikscomfortDe gladde oppervlakken het hakblok maken schoonmaken eenvoudig, wat bijdraag aan een hygiënische werkomgeving. En de in hoogte verstelbare rubberen poten zijn geluiddempend, voor stabielere plaatsing en optimaal werkcomfort!
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 (frame), polyethyleen (hakblok) |
|---|---|
| Breedte(n) | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Bladdikte | 80 mm |
| Bodemschap | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Gelast |
Bestel de Qusinox Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 80mm | Gelast | 700x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 3015.1013 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
