Pitco Friteuse | Vf35 | Propaangas (nl) | 18l | 20.5kw | Aftapkraan | 397x813x864/1197(h)mm
€3.881,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pitco Friteuse | Vf35 | Propaangas (nl) | 18l | 20.5kw | Aftapkraan | 397x813x864/1197(h)mm | 20.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.881,00 excl. btw
€4.696,01 incl. btw
Of €1.565,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Pitco |
| Artikelnummer: | VF35/G3031BE |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Al meer dan 90 jaar is Pitco marktleider op het gebied ontwerp en innovatie waarbij verantwoord frituren en het beste eindresultaat altijd centraal staan. Pitco combineert betrouwbaarheid, duurzaamheid en efficiëntie met optimaal gebruiksgemak.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
VF35 Propaangas (NL)De Pitco VF35 is een professionele stand-alone friteuse met een ruime inhoud 18 liter, wat zorgt voor een afbakcapaciteit tot wel 52 kg per uur. Dit maakt de friteuse ideaal voor grotere keukens. Daarnaast worden er 2 halve manden meegeleverd, waardoor je eenvoudig meerdere producten tegelijk bakt.
De friteuse is voorzien een G30/31 NL gasaansluiting (Nederlands propaangas) en Millivolt-ontstekingssysteem, wat zorgt dat er geen elektrische aansluiting nodig en is de friteuse in iedere ruimte kan worden geplaatst. Het Soltice brandersysteem zorgt voor een lager gasverbruik en snellere baktijden.
Het apparaat beschikt over een koude zone, waardoor voedselresten naar de bodem zakken. Dit zorgt voor een langere levensduur je frituurvet, maar het voorkomt ook smaakoverdracht en behoudt daarmee de smaak je gerechten.
Doordacht OntwerpDe friteuse beschikt verder over een automatische afvoerkraan, overloopbeveiliging en boven de kuip bevinden zich mandhangers, zodat de manden eenvoudig tijdelijk uit het vet kunnen worden gehaald, bijvoorbeeld om af te druipen. Bovendien wordt er ook een speciale schoonmaakstang meegeleverd en is een speciaal bijpassend deksel is los verkrijgbaar (artikelnr. LEV-VF35/LID).
Bestel de Pitco Friteuse | VF35 | Propaangas (NL) | 18L | 20.5kW | Aftapkraan | 397x813x864/1197(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
VF35 Propaangas (NL)De Pitco VF35 is een professionele stand-alone friteuse met een ruime inhoud 18 liter, wat zorgt voor een afbakcapaciteit tot wel 52 kg per uur. Dit maakt de friteuse ideaal voor grotere keukens. Daarnaast worden er 2 halve manden meegeleverd, waardoor je eenvoudig meerdere producten tegelijk bakt.
De friteuse is voorzien een G30/31 NL gasaansluiting (Nederlands propaangas) en Millivolt-ontstekingssysteem, wat zorgt dat er geen elektrische aansluiting nodig en is de friteuse in iedere ruimte kan worden geplaatst. Het Soltice brandersysteem zorgt voor een lager gasverbruik en snellere baktijden.
Het apparaat beschikt over een koude zone, waardoor voedselresten naar de bodem zakken. Dit zorgt voor een langere levensduur je frituurvet, maar het voorkomt ook smaakoverdracht en behoudt daarmee de smaak je gerechten.
Doordacht OntwerpDe friteuse beschikt verder over een automatische afvoerkraan, overloopbeveiliging en boven de kuip bevinden zich mandhangers, zodat de manden eenvoudig tijdelijk uit het vet kunnen worden gehaald, bijvoorbeeld om af te druipen. Bovendien wordt er ook een speciale schoonmaakstang meegeleverd en is een speciaal bijpassend deksel is los verkrijgbaar (artikelnr. LEV-VF35/LID).
Specificaties
| Serie | Pitco VF35 |
|---|---|
| Type | VF35 Millivolt Propaangas NL |
| Verhitting | Propaangas (G30/31 NL) |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | 2 halve manden, schoonmaakstang |
| Vermogen | 20,5 kW (70.000 BTU) |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 813 mm |
| Hoogte | 1197 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Pitco Friteuse | VF35 | Propaangas (NL) | 18L | 20.5kW | Aftapkraan | 397x813x864/1197(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Pitco |
|---|---|
| Artikelnummer | VF35/G3031BE |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

