Santos Drankendispenser 2x12l N.34 | 260w | Uitgerust Met Een Uitschakelbaar Roerwerk | 380x430x545(h)mm
€1.670,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Drankendispenser 2x12l N.34 | 260w | Uitgerust Met Een Uitschakelbaar Roerwerk | 380x430x545(h)mm | 380x430x545(h)mm | 12L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.670,00 excl. btw
€2.020,70 incl. btw
Of €673,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408072 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gekoelde drankendispenser voorzien een onbreekbare voorraadcontainer met maatverdeling, op eenvoudige wijze te demonteren en schoon te maken, de ommanteling is hoogglanzend roestvrijstaal, uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk, automatische thermostaat en lekbak.
Aansluiting voeding: 1x 230V
frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 260W
Koelmethode: Statisch
Koelmiddel: R134A
Inhoud: 12 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 23,5 kg
Materiaal: Polycarbonaat
EAN scanbaar: Ja
Klimaat klasse: T = 16°C / 43°C (omgevingstemperatuur)
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking: 46cm
Breedte verpakking: 54 cm
Gewicht verpakking: 25,5 kg
Temperatuurbereik: 4 tot 12
Met lekbak: Ja
Roerwerk uitschakelbaar: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Afmeting: 380x430x545(h)mm
Bestel de SANTOS Drankendispenser 2x12L N.34 | 260W | uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk | 380x430x545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 260W
Koelmethode: Statisch
Koelmiddel: R134A
Inhoud: 12 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 23,5 kg
Materiaal: Polycarbonaat
EAN scanbaar: Ja
Klimaat klasse: T = 16°C / 43°C (omgevingstemperatuur)
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking: 46cm
Breedte verpakking: 54 cm
Gewicht verpakking: 25,5 kg
Temperatuurbereik: 4 tot 12
Met lekbak: Ja
Roerwerk uitschakelbaar: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Afmeting: 380x430x545(h)mm
Specificaties
| Breedte | 380mm |
|---|---|
| Diepte | 430mm |
| Hoogte | 545mm |
| Inhoud | 2x12liter |
| Voltage | 230V |
| Watt | 260W |
| Gewicht | 24kg |
Bestel de SANTOS Drankendispenser 2x12L N.34 | 260W | uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk | 380x430x545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408072 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Drankendispenser Dew5
-25% KORTING
Bartscher
