Buffalo Doorlooptoaster | Rvs | Dubbel | 2.6kw (230v) | 365x420x415(h)mm
€470,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Doorlooptoaster | Rvs | Dubbel | 2.6kw (230v) | 365x420x415(h)mm | 2.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€470,00 excl. btw
€568,70 incl. btw
Of €189,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CU628 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo dubbele doorlooptoaster is de perfecte aanvulling op elke ontbijtdienst. Of het nu is opgezet voor zelfbediening of met bedieningsservice, de toaster levert consistent en snel perfect geroosterde broodjes en biedt veilige, gebruiksvriendelijke bediening.
Dankzij de duurzame metalen verhittingselementen is de broodrooster zeer betrouwbaar, zelfs in de drukste keukens en buffetten. Kies eenvoudig welke elementen te gebruiken (enkel- of dubbelzijdig) en pas de snelheid de transportband aan voor keer op keer precies de gewenste bruining. En de doorlooptoaster kan worden ingesteld om geroosterd brood aan de voorkant of aan de achterkant uit te werpen.
Voor veiligheid beschikt de toaster over verstelbare antislip poten en een kap om de bediening af te dekken. Bovendien is het apparaat gemakkelijk schoon te maken, dankzij de sterke RVS constructie met gladde oppervlakken en diverse afneembare onderdelen!
Bestel de Buffalo Doorlooptoaster | RVS | Dubbel | 2.6kW (230V) | 365x420x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de duurzame metalen verhittingselementen is de broodrooster zeer betrouwbaar, zelfs in de drukste keukens en buffetten. Kies eenvoudig welke elementen te gebruiken (enkel- of dubbelzijdig) en pas de snelheid de transportband aan voor keer op keer precies de gewenste bruining. En de doorlooptoaster kan worden ingesteld om geroosterd brood aan de voorkant of aan de achterkant uit te werpen.
Voor veiligheid beschikt de toaster over verstelbare antislip poten en een kap om de bediening af te dekken. Bovendien is het apparaat gemakkelijk schoon te maken, dankzij de sterke RVS constructie met gladde oppervlakken en diverse afneembare onderdelen!
Specificaties
| Uitvoering | Dubbel |
|---|---|
| Verhitting | Enkel-/dubbelzijdig |
| Transportband | Ja |
| Instelbare snelheid | Ja |
| Opvangbak | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 2,6 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 19,1 kg |
| Breedte | 365 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 415 mm |
Bestel de Buffalo Doorlooptoaster | RVS | Dubbel | 2.6kW (230V) | 365x420x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CU628 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


