Pitco Friteuse | 35c | Propaan | 18l | 26kw | Aftapkraan | 384x769x864/1168(h)mm
€2.700,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pitco Friteuse | 35c | Propaan | 18l | 26kw | Aftapkraan | 384x769x864/1168(h)mm | 26kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.700,00 excl. btw
€3.267,00 incl. btw
Of €1.089,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Pitco |
| Artikelnummer: | VF35/LID |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De 35C gasfriteuse Pitco is terug weggeweest! Al meer dan 90 jaar is Pitco marktleider op het gebied ontwerp en innovatie waarbij verantwoord frituren en het beste eindresultaat altijd centraal staan. Pitco combineert betrouwbaarheid, duurzaamheid en efficiëntie met optimaal gebruiksgemak.
De Pitco 35C is al jaren één de meest succesvolle en betrouwbare modellen het merk en biedt de perfecte combinatie krachtige prestaties, robuuste materialen en degelijke beproefde techniek. Verhitting vindt plaats een krachtige gasbrander met 3 RVS vlampijpen en vermogen maar liefst 26 kW. Dit vermogen kan eenvoudig worden ingesteld met de mechanische thermostaat achter de draaideur in het onderstel.
Achter de draaideur bevindt zich ook de aftrapkraan, welke samen met het RVS rooster in de kuip legen en reinigen een stuk eenvoudiger maakt. En voor aanvullend gebruikscomfort is het apparaat voorzien handige mandjeshangers achter de kuip, stevige verstelbare RVS poten en wordt het geleverd inclusief 2 manden en een praktische schoonmaakstang.
Het apparaat is voorbereid op gebruik met propaan, maar is ook verkrijgbaar op aardgas. Bovendien zijn diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende manden in verschillende formaten, een RVS deksel, een wielenset en een draagbaar filtersysteem!
Bestel de Pitco Friteuse | 35C | Propaan | 18L | 26kW | Aftapkraan | 384x769x864/1168(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Pitco 35C is al jaren één de meest succesvolle en betrouwbare modellen het merk en biedt de perfecte combinatie krachtige prestaties, robuuste materialen en degelijke beproefde techniek. Verhitting vindt plaats een krachtige gasbrander met 3 RVS vlampijpen en vermogen maar liefst 26 kW. Dit vermogen kan eenvoudig worden ingesteld met de mechanische thermostaat achter de draaideur in het onderstel.
Achter de draaideur bevindt zich ook de aftrapkraan, welke samen met het RVS rooster in de kuip legen en reinigen een stuk eenvoudiger maakt. En voor aanvullend gebruikscomfort is het apparaat voorzien handige mandjeshangers achter de kuip, stevige verstelbare RVS poten en wordt het geleverd inclusief 2 manden en een praktische schoonmaakstang.
Het apparaat is voorbereid op gebruik met propaan, maar is ook verkrijgbaar op aardgas. Bovendien zijn diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende manden in verschillende formaten, een RVS deksel, een wielenset en een draagbaar filtersysteem!
Specificaties
| Serie | Pitco 35C |
|---|---|
| Type | 35C Milivolt |
| Verhitting | Propaan |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Kruimelvanger(s) | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Ontsteking | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | 2 halve manden, schoonmaakstang |
| Vermogen | 26 kW (90.000 BTU) |
| Gewicht | 73 kg |
| Breedte | 384 mm |
| Diepte | 769 mm |
| Hoogte | 864 / 1168 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Pitco Friteuse | 35C | Propaan | 18L | 26kW | Aftapkraan | 384x769x864/1168(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Pitco |
|---|---|
| Artikelnummer | VF35/LID |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


