Caterchef Doorlooptoaster | Rvs | Dubbel | Max. 265/u. | 2.24kw (230v) | 368x540x391(h)mm
€480,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Doorlooptoaster | Rvs | Dubbel | Max. 265/u. | 2.24kw (230v) | 368x540x391(h)mm | 2.24kW | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€480,00 excl. btw
€580,80 incl. btw
Of €193,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De kleur de toast kan worden bepaald door de snelheid de transportband en door de apart instelbare boven- en onder elementen, volledig geïsoleerd model waardoor de toaster nagenoeg geen warmte uitstraalt, voorzien hoofdschakelaar met extra stand-by stand, de toaster is geschikt voor zowel sneeën brood als mini broodjes, de transportband is geschikt voor 2 rijen toast.
Product capaciteit: 265/uur
Gewicht netto: 16 kg
Materiaal: RVS
Doorvoer breedte: 26cm
Met hoofschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 2240W
Afmeting 368x540x391(h)mm
Bestel de CaterChef Doorlooptoaster | RVS | Dubbel | Max. 265/u. | 2.24kW (230V) | 368x540x391(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Product capaciteit: 265/uur
Gewicht netto: 16 kg
Materiaal: RVS
Doorvoer breedte: 26cm
Met hoofschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 2240W
Afmeting 368x540x391(h)mm
Specificaties
| Breedte | 368mm |
|---|---|
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 391mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 2.24 |
| Gewicht | 16kg |
Bestel de CaterChef Doorlooptoaster | RVS | Dubbel | Max. 265/u. | 2.24kW (230V) | 368x540x391(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688200 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

