Hygiplas Broodsnijplank | Ldpe | Wit | 600x450x10(h)mm
€29,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Broodsnijplank | Ldpe | Wit | 600x450x10(h)mm
OP VOORRAAD
€29,09 excl. btw
€35,20 incl. btw
Of €11,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | HC881 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hygiplas snijplanken met een lage dichtheid zijn zeer duurzaam, niet absorberend en geurloos en daarom perfect voor gebruik in de keuken. Gescheiden gebruik snijplanken is de beste manier om voedselcontaminatie te voorkomen. Deze witte snijplanken kunnen gebruikt worden om brood en kaas te snijden. Verkrijgbaar in klein, medium en groot formaat.
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | LDPE | Wit | 600x450x10(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | LDPE |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 10 mm |
Bestel de Hygiplas Broodsnijplank | LDPE | Wit | 600x450x10(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | HC881 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


