Santos Blender | N.66 | 2L | Instelbare Snelheid | 1kw (230v) | Programmering | 197x233x393(h)mm
€1.034,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Blender | N.66 | 2L | Instelbare Snelheid | 1kw (230v) | Programmering | 197x233x393(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.034,00 excl. btw
€1.251,14 incl. btw
Of €417,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | DM499 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos N.66 compacte borstelloze blender is een uitstekende keuze voor ruimtes waar geluid, energie-efficiëntie en mengprestaties prioriteit hebben. De Santos is ontworpen voor stilte, veiligheid en kracht en maakt gebruik ultrasterke messen met titaniumcoating die beide kanten op draaien om vrijwel alle ingrediënten binnen enkele seconden te vermalen en te mengen. Zelfs ijsblokjes en bevroren fruit zijn eenvoudig in de Santos, en dankzij de slimme vochtweringtechnologie is de bediening superstil - en dat allemaal zonder geluidsisolatie!
Met 9 geoptimaliseerde mengprogramma's en intuïtieve digitale bediening maakt de Santos N.66 keer op keer consistent perfecte cocktails, smoothies en milkshakes. En dankzij de borstelloze motor is de blender zeer energiezuinig, waardoor de bedrijfskosten lager zijn dan vergelijkbare alternatieven. De Santos is ook geweldig voor het verminderen voedselverspilling, omdat je hele vruchten kunt mixen - schil, zaden en al, waardoor er niets overblijft behalve heerlijk zachte drankjes. Bovendien is het hele apparaat, zodra je klaar bent eenvoudig schoon te maken, klaar voor het volgende gebruik!
Bestel de SANTOS Blender | N.66 | 2L | Instelbare Snelheid | 1kW (230V) | Programmering | 197x233x393(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met 9 geoptimaliseerde mengprogramma's en intuïtieve digitale bediening maakt de Santos N.66 keer op keer consistent perfecte cocktails, smoothies en milkshakes. En dankzij de borstelloze motor is de blender zeer energiezuinig, waardoor de bedrijfskosten lager zijn dan vergelijkbare alternatieven. De Santos is ook geweldig voor het verminderen voedselverspilling, omdat je hele vruchten kunt mixen - schil, zaden en al, waardoor er niets overblijft behalve heerlijk zachte drankjes. Bovendien is het hele apparaat, zodra je klaar bent eenvoudig schoon te maken, klaar voor het volgende gebruik!
Specificaties
| Type | Santos N.66 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 2 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Pulsefunctie | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Geluidskap | Nee |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Breedte | 197 mm |
| Diepte | 233 mm |
| Hoogte | 393 mm |
Bestel de SANTOS Blender | N.66 | 2L | Instelbare Snelheid | 1kW (230V) | Programmering | 197x233x393(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | DM499 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


