Santos Blender N.62 (cap.2,0l) | 1kw | Tiptoets Bediend Lcd Display 5 Tiptoetsen en Pulse Toets | 200x250x440(h)mm
€1.840,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Blender N.62 (cap.2,0l) | 1kw | Tiptoets Bediend Lcd Display 5 Tiptoetsen en Pulse Toets | 200x250x440(h)mm | 1kW | 200x247x441(h)mm | 1.4L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.840,00 excl. btw
€2.226,40 incl. btw
Of €742,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408062 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Tiptoets bediend LCD display met 5 tiptoetsen en puls toets, met 30 voorgeprogrammeerde recepten die aan te passen en in te voeren zijn met behulp een USB stick, geluidsarm door kunststof afdekkap, machine stopt als deze geopend wordt.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Geluidsniveau: 63 dB
Met aftapkraan: Nee
Beschermkap beveiligd: Ja
Met puls schakelaar: Ja
Met schenktuit: Ja
Traploos regelbaar: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 2.500-15.000 blender
Vermogen elektrisch: 1000W
Inhoud: 1.4 liter
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,4 kg
Materiaal: Polycarbonaat
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 50 cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 29cm
Gewicht verpakking: 10,4 kg
Afmeting: 200x247x441(h)mm
Bestel de SANTOS Blender N.62 (cap.2,0L) | 1kW | tiptoets bediend LCD display 5 tiptoetsen en pulse toets | 200x250x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Geluidsniveau: 63 dB
Met aftapkraan: Nee
Beschermkap beveiligd: Ja
Met puls schakelaar: Ja
Met schenktuit: Ja
Traploos regelbaar: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 2.500-15.000 blender
Vermogen elektrisch: 1000W
Inhoud: 1.4 liter
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,4 kg
Materiaal: Polycarbonaat
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 50 cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 29cm
Gewicht verpakking: 10,4 kg
Afmeting: 200x247x441(h)mm
Specificaties
| Breedte | 200mm |
|---|---|
| Diepte | 250mm |
| Hoogte | 440mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 8.3kg |
Bestel de SANTOS Blender N.62 (cap.2,0L) | 1kW | tiptoets bediend LCD display 5 tiptoetsen en pulse toets | 200x250x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408062 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

