Qusinox Geurfilterkast | 8000m³/u | 32 Carbonfilters | 4.9a | 1.7kw (400v) | 2000x1275x750(h)mm
€5.200,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Geurfilterkast | 8000m³/u | 32 Carbonfilters | 4.9a | 1.7kw (400v) | 2000x1275x750(h)mm | .7kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.200,00 excl. btw
€6.292,00 incl. btw
Of €2.097,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 2010.1032 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige geurfilterkast Qusinox zorgt voor optimale afzuiging en filtering met een capaciteit 8000 m³/uur.
De geurfilterkast kan worden gecombineerd met de afzuigkappen Qusinox, voor een efficiënte en betrouwbare afzuiging waarbij ongewenste geuren die in veel professionele keukens voorkomen worden geneutraliseerd. Maar het apparaat is uiteraard ook geschikt voor toepassing i.c.m. afzuigkappen zonder motor andere merken!
Bestel de Qusinox Geurfilterkast | 8000m³/u | 32 Carbonfilters | 4.9A | 1.7kW (400V) | 2000x1275x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De geurfilterkast kan worden gecombineerd met de afzuigkappen Qusinox, voor een efficiënte en betrouwbare afzuiging waarbij ongewenste geuren die in veel professionele keukens voorkomen worden geneutraliseerd. Maar het apparaat is uiteraard ook geschikt voor toepassing i.c.m. afzuigkappen zonder motor andere merken!
Specificaties
| Afzuigcapaciteit | 8000 m³/uur |
|---|---|
| Carbonfilters | 32 |
| Zakkenfilters | Ja |
| Aansluitwaarde | 1,7 kW / 4,9 A |
| Voeding | 400 V |
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 1275 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Qusinox Geurfilterkast | 8000m³/u | 32 Carbonfilters | 4.9A | 1.7kW (400V) | 2000x1275x750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 2010.1032 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
