Tefcold Bakkerij Vrieskast | 850l (en600x800) | Rvs | -18°c/-24°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm
€2.381,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Bakkerij Vrieskast | 850l (en600x800) | Rvs | -18°c/-24°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm | 620x860x1397(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.381,00 excl. btw
€2.881,01 incl. btw
Of €960,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 17664 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele BF850 bakkersvrieskast Tefcold is voorzien 10 geleiderniveaus die geschikt zijn voor euronorm-formaat roosters, trays en deegkratten, zowel 600 x 400 mm (2 per niveau) als 600 x 800 mm (1 per niveau).
Krachtige KoelingDe vrieskast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-24°C, automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening en het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Optimaal GebruiksgemakDe BF850 bakkersvrieskast Tefcold heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, interne LED-verlichting en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bestel de Tefcold Bakkerij Vrieskast | 850L (EN600x800) | RVS | -18°C/-24°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vrieskast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-24°C, automatische ontdooiing, eenvoudige digitale bediening en het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Optimaal GebruiksgemakDe BF850 bakkersvrieskast Tefcold heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, interne LED-verlichting en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Specificaties
| Type | Tefcold BF850 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 850 liter |
| Binnenafmetingen | B 620 x D 860 x H 1397 mm |
| Capaciteit | 10x EN600x800 / 20x EN600x400 |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (115 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 10 |
| Rooster-/niveauformaat | EN (B 600 x D 800 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 8,63 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3149 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 69,6 |
| Aansluitwaarde | 0,7 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 143 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Tefcold Bakkerij Vrieskast | 850L (EN600x800) | RVS | -18°C/-24°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 17664 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


