Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 738x330 (rvs) | 50°c/300°c | 2.9kw (230v) | 743x415x200(h)mm
€468,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 738x330 (rvs) | 50°c/300°c | 2.9kw (230v) | 743x415x200(h)mm | 2.9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€468,00 excl. btw
€566,28 incl. btw
Of €188,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CU627 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De elektrische bakplaat Buffalo is krachtig, betrouwbaar en ideaal voor professioneel gebruik. De combinatie een RVS bakplaat en een robuuste RVS behuizing zorgt voor duurzaamheid en uitstekende prestaties, dag in dag uit.
Dankzij de onderdelen industriële kwaliteit warmt de bakplaat snel op en kun je de temperatuur eenvoudig en nauwkeurig regelen met de handige draaischakelaar. Zo heb je altijd volledige controle over het kookproces.
Na gebruik is de bakplaat moeiteloos schoon te maken. De gladde stalen plaat, stevige RVS constructie en uitneembare lekbak maken onderhoud snel en eenvoudig – perfect voor drukke keukens.
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 738x330 (RVS) | 50°C/300°C | 2.9kW (230V) | 743x415x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de onderdelen industriële kwaliteit warmt de bakplaat snel op en kun je de temperatuur eenvoudig en nauwkeurig regelen met de handige draaischakelaar. Zo heb je altijd volledige controle over het kookproces.
Na gebruik is de bakplaat moeiteloos schoon te maken. De gladde stalen plaat, stevige RVS constructie en uitneembare lekbak maken onderhoud snel en eenvoudig – perfect voor drukke keukens.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 738 x D 330 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Vermogen | 2,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35,2 kg |
| Breedte | 743 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 738x330 (RVS) | 50°C/300°C | 2.9kW (230V) | 743x415x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CU627 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


