Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Gegroefd Oppervlak 555x264 (gietijzer) | 50°c/300°c | 3kw (230v) | Timer | 615x466x207(h)mm
€429,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Gegroefd Oppervlak 555x264 (gietijzer) | 50°c/300°c | 3kw (230v) | Timer | 615x466x207(h)mm | 3kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€429,00 excl. btw
€519,09 incl. btw
Of €173,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HT762 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met zijn zware gietijzeren kookplaat en een vermogen 3 kW is deze Buffalo extra brede elektrische bakplaat de ideale oplossing voor het bereiden grote hoeveelheden tijdens ontbijt- en dinerservices.
De dubbele temperatuurregelaars werken onafhankelijk elkaar en reageren snel en nauwkeurig. Zo heb je volledige controle over beide zijden de bakplaat en bereik je keer op keer perfecte kookresultaten, of je nu een uitgebreid ontbijt of snelle afhaalhappen bereidt.
Na het inbranden biedt de duurzame gietijzeren plaat een optimaal kookoppervlak dat bestand is tegen intensief gebruik. En na afloop maak je de bakplaat eenvoudig schoon, zodat hij snel weer klaar is voor de volgende service.
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Gegroefd Oppervlak 555x264 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 3kW (230V) | Timer | 615x466x207(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De dubbele temperatuurregelaars werken onafhankelijk elkaar en reageren snel en nauwkeurig. Zo heb je volledige controle over beide zijden de bakplaat en bereik je keer op keer perfecte kookresultaten, of je nu een uitgebreid ontbijt of snelle afhaalhappen bereidt.
Na het inbranden biedt de duurzame gietijzeren plaat een optimaal kookoppervlak dat bestand is tegen intensief gebruik. En na afloop maak je de bakplaat eenvoudig schoon, zodat hij snel weer klaar is voor de volgende service.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 555 x D 264 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Gegroefd |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Vermogen | 3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 32,5 kg |
| Breedte | 615 mm |
| Diepte | 466 mm |
| Hoogte | 207 mm |
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Gegroefd Oppervlak 555x264 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 3kW (230V) | Timer | 615x466x207(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HT762 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


