Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-150mm | 1kw | Met Regelbare Thermostaat | 340x540x230(h)mm
€159,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-150mm | 1kw | Met Regelbare Thermostaat | 340x540x230(h)mm | 1kW | 345x545x245(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€159,00 excl. btw
€192,39 incl. btw
Of €64,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 508030 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Regelbare thermostaat 0-90ºC, wordt zonder GN bakken geleverd.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1000W
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 6,915kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud: 15 cm
Met aftapkraan: Nee
Compartimenten: 01
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Nee
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Afmeting: 345x545x245(h)mm
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/1x1-150mm | 1kW | Met regelbare thermostaat | 340x540x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1000W
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 6,915kg
Materiaal: RVS
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud: 15 cm
Met aftapkraan: Nee
Compartimenten: 01
Diepgetrokken: Ja
Met kraan: Nee
Naadloos: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Nee
Verstelbare poten: Nee
Met hoofdschakelaar: Nee
Afmeting: 345x545x245(h)mm
Specificaties
| Breedte | 340mm |
|---|---|
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 230mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 6.91kg |
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/1x1-150mm | 1kW | Met regelbare thermostaat | 340x540x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 508030 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
