Hendi Rijstkoker | 1.8l | 15-20 Porties | Stoomfunctie | 0.7kw (230v) | ø280x285(h)mm
€59,39
€44,54
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rijstkoker | 1.8l | 15-20 Porties | Stoomfunctie | 0.7kw (230v) | ø280x285(h)mm | 0.7kW
OP VOORRAAD
€59,39
U bespaart €14,85 (25%)
€44,54 excl. btw
€53,90 incl. btw
Of €17,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 240410 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele rijstkoker HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met stevige kunststof handgrepen en details. Het apparaat heeft een bruto inhoud 1,8 liter en is geschikt voor ca. 15 - 20 porties rijst.
Doordacht OntwerpDe binnenpan is uitgevoerd in aluminium met antiaanbaklaag en het scharnierende deksel stevig kunststof heeft een praktische handgreep. Door de interne vergrendeling sluit het deksel goed en de geïntegreerde condensopvang wordt de werkplek niet nat.
Koken & WarmhoudenDe rijstkoker kookt de rijst niet alleen, maar heeft ook een warmhoudfunctie die de rijst lange tijd op de perfecte temperatuur en met optimale serveerkwaliteit warmhoudt. Deze functie schakelt automatisch in nadat het koken is afgerond, maar kan ook handmatig worden ingeschakeld.
Groente StomenMet stoomfunctie i.c.m. de meegeleverde stoommand kan de rijstkoker ook worden gebruikt voor het stomen groenten.
Bovendien wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief maatbeker, rijstlepel en siliconen antiaanbakmat, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Rijstkoker | 1.8L | 15-20 Porties | Stoomfunctie | 0.7kW (230V) | Ø280x285(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Doordacht OntwerpDe binnenpan is uitgevoerd in aluminium met antiaanbaklaag en het scharnierende deksel stevig kunststof heeft een praktische handgreep. Door de interne vergrendeling sluit het deksel goed en de geïntegreerde condensopvang wordt de werkplek niet nat.
Koken & WarmhoudenDe rijstkoker kookt de rijst niet alleen, maar heeft ook een warmhoudfunctie die de rijst lange tijd op de perfecte temperatuur en met optimale serveerkwaliteit warmhoudt. Deze functie schakelt automatisch in nadat het koken is afgerond, maar kan ook handmatig worden ingeschakeld.
Groente StomenMet stoomfunctie i.c.m. de meegeleverde stoommand kan de rijstkoker ook worden gebruikt voor het stomen groenten.
Bovendien wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief maatbeker, rijstlepel en siliconen antiaanbakmat, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 15 - 20 porties |
| Materiaal | RVS / kunststof |
| Bijgesloten | Stoommand, maatbeker, rijstlepel |
| Aansluitwaarde | 0,7 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 2,74 kg |
| Breedte | Ø 280 mm |
| Hoogte | 285 mm |
Bestel de HENDI Rijstkoker | 1.8L | 15-20 Porties | Stoomfunctie | 0.7kW (230V) | Ø280x285(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 240410 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


