Combisteel Bain-marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°c/110°c | 1.5kw (230v) | Aftapkraan | 570x880x900(h)mm
€570,00
€427,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bain-marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°c/110°c | 1.5kw (230v) | Aftapkraan | 570x880x900(h)mm | 1.5kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€570,00
U bespaart €142,50 (25%)
€427,50 excl. btw
€517,28 incl. btw
Of €172,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7088.0200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voordelige bain-marie-wagen CombiSteel is uitgevoerd in robuust RVS en heeft capaciteit voor 2x 1/1 GN-formaat. Daarnaast heeft het onderstel een stevig bodemschap, waar bijvoorbeeld lege GN-bakken of andere toebehoren kunnen worden opgeslagen.
De verwarming kunnen worden ingesteld met een temperatuurbereik 30°C/110°C, praktische draaiknopbediening en indicatorlampjes, voor direct inzicht in de status het apparaat. De aftapkraan, afgeronde hoeken en gladde oppervlakken zorgen voor eenvoudig legen en schoonmaken, terwijl de wagen door de handgrepen, geremde zwenkwielen en stoothoeken veilig en praktisch te verplaatsen is. En de bain-marie-wagen wordt geleverd inclsuief bijpassende 1/1 GN-bakken en deksels, zodat het apparaat direct klaar is voor gebruik.
Bestel de CombiSteel Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°C/110°C | 1.5kW (230V) | Aftapkraan | 570x880x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De verwarming kunnen worden ingesteld met een temperatuurbereik 30°C/110°C, praktische draaiknopbediening en indicatorlampjes, voor direct inzicht in de status het apparaat. De aftapkraan, afgeronde hoeken en gladde oppervlakken zorgen voor eenvoudig legen en schoonmaken, terwijl de wagen door de handgrepen, geremde zwenkwielen en stoothoeken veilig en praktisch te verplaatsen is. En de bain-marie-wagen wordt geleverd inclsuief bijpassende 1/1 GN-bakken en deksels, zodat het apparaat direct klaar is voor gebruik.
Specificaties
| Verwarming | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit | 2x 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 110°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Bodemschap |
| Materiaal | RVS AISI-304 (kuip), RVS AISI-201 (behuizing, onderstel) |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | 2x 1/1 GN-bak (RVS AISI-304) |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 23 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de CombiSteel Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 2x 1/1 GN | 30°C/110°C | 1.5kW (230V) | Aftapkraan | 570x880x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7088.0200 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


