Combisteel Koel-/vrieswerkbank | Laag Model | 116l | 1 Lade (3x 1/1 Gn) | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1230x700x600(h)mm
€2.410,00
€1.807,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koel-/vrieswerkbank | Laag Model | 116l | 1 Lade (3x 1/1 Gn) | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1230x700x600(h)mm | 1000x565x205(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.410,00
U bespaart €602,50 (25%)
€1.807,50 excl. btw
€2.187,08 incl. btw
Of €729,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0235 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze praktische koel-/vrieswerkbank CombiSteel wissel je eenvoudig tussen koelen of vriezen. De werkbank heeft een temperatuurbereik -18°C/-21°C of +1°C/+4°C, wat ervoor zorgt dat het apparaat heel flexibel inzetbaar is en kan worden gebruikt voor een grote variëteit aan producten.
Optimaal GebruiksgemakDe standaard wielen en lade met capaciteit voor 3x 1/1 GN-formaat dragen aan deze flexibiliteit en de beperkte hoogte maakt het mogelijk om het apparaat onder een bestaande werktafel of werkblad te plaatsen. Of je kunt bijvoorbeeld ook andere apparaten op de stevige RVS bovenkant plaatsen, zelfs ovens, bakplaten e.d. door de hittebestendigheid de bovenkant.
Krachtige KoelingDe digitale bediening, automatische ontdooiing en krachtige geforceerde koeling zorgen voor optimale prestaties en een constante, gelijkmatige temperatuur. Door de geforceerde koeling is de binnenruimte na openen weer zo snel mogelijk terug op de ingestelde temperatuur.
Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 40°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieswerkbank | Laag Model | 116L | 1 Lade (3x 1/1 GN) | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1230x700x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakDe standaard wielen en lade met capaciteit voor 3x 1/1 GN-formaat dragen aan deze flexibiliteit en de beperkte hoogte maakt het mogelijk om het apparaat onder een bestaande werktafel of werkblad te plaatsen. Of je kunt bijvoorbeeld ook andere apparaten op de stevige RVS bovenkant plaatsen, zelfs ovens, bakplaten e.d. door de hittebestendigheid de bovenkant.
Krachtige KoelingDe digitale bediening, automatische ontdooiing en krachtige geforceerde koeling zorgen voor optimale prestaties en een constante, gelijkmatige temperatuur. Door de geforceerde koeling is de binnenruimte na openen weer zo snel mogelijk terug op de ingestelde temperatuur.
Bovendien is het apparaat geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen - tot wel 40°C - en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Uitvoering | Laag model |
|---|---|
| Bruto inhoud | 116 liter |
| Binnenafmetingen | B 1000 x D 565 x H 205 mm |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 1 (2x 1/1 GN, max. 150 mm hoog) |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -18°C/-21°C of +1°C/+4°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (70 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 6,05 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2208 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,27 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte | 1230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 600 mm |
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieswerkbank | Laag Model | 116L | 1 Lade (3x 1/1 GN) | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1230x700x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0235 |
| EAN / Barcode | 7422242971994 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






